Korespondencijos priėmimas

Užsisakius bet kurį registracijos adresą, neregistruota korespondencija priimama nemokamai.

Jei norite naudotis neregistruotos korespondencijos priėmimo paslauga neregistruodami įmonės tuo adresu, galite užsisakyti tik korespondencijos priėmimą už tą patį adreso metinį mokestį. Jei adresas turi vienkartinį pajungimo mokestį, jis taikomas tik registracijos leidimo išdavimui - užsakant tik neregistruotos korespondencijos priėmimą, jo mokėti nereikia.

Korespondencijos persiuntimas

Iš daugumos biurų laiškus galime persiųsti Jums už papildomą mokestį. Į paslaugos kainą įskaičiuota iki 10 laiškų per mėnesį, jų bendra masė turi neviršyti 500 g. Kiekvieno mėnesio paskutinę darbo dieną dar neatsiimti laiškai bus persiunčiami Jums.

Kai kuriuose adresuose galima susitarti, kad laiškai būtų iš karto nuskanuojami ir persiunčiami el. paštu. Persiuntimo sąlygos ir kainos priklauso nuo konkretaus adreso, detalesnė informacija pateikiama registracijos adresų sąraše.

Registruota korespondencija

Registruotą korespondenciją galime priimti tik pasirašę atskirą sutartį už papildomą mokestį. Tuomet atsiunčiate mums popierinį įgaliojimą priimti korespondenciją ir pasirašyti pašto dokumentuose Jūsų įmonės vardu. Tada priimame tik vokus iki 500 g. Sunkesnė korespondencija ir siuntiniai dėžutėse biurų adresais yra nepriimami.

Užsisakius registruotos korespondencijos priėmimo paslaugą, priimama visa korespondencija be išimčių. T.y. bus priimami ir procesiniai dokumentai, kurių šaknelę su priėmimo data paštas grąžins teismui.

Jei adrese registruotos korespondencijos priėmimas nesiūlomas arba jo neužsisakote, visi pasirašytinai įteikiami laiškai yra nepriimami. Tokiems laiškams paštas ir kurjeriai deda žymą "atsisakyta priimti" ir grąžina siuntėjui.

Virtualus biuras Vilniuje

Galime priimti Jūsų įmonės korespondenciją visuose Vilniaus biuruose. Galite naudoti įmonės registracijos adresą arba mūsų biuro adresą. Apie gautus laiškus pranešime el. paštu. Galėsite juos atsiimti patys arba mėnesio pabaigoje išsiųsime visą korespondenciją paštu Jūsų nurodytu adresu.

Virtualus biuras Kaune

Savo biure priimsime Jūsų įmonei siunčiamą korespondenciją. Kasdien nuskenuosime ir el. paštu persiųsime visus gautus laiškus. Kiekvieno mėnesio pabaigoje išsiųsime visą korespondenciją Jums.