Įmonės registracijos adreso suteikimas Kaunas, Gedimino g.
 • Centre, prie Soboro
 • Savininkas – juridinis asmuo
 • Pasirašome per 15 minučių
  (I - V 9:00 - 17:00)
Apmokėkite dabar ir sutikimą gausite
rytoj iki 9:15

Kaina ir užsakymas

1 metams – 40,00 € be PVM

Nepriimame. Ši patalpa neturi ir neturės pašto dėžutės. Jei ateityje Jums gali prireikti laiškų priėmimo buveinės adresu, užsisakykite kitą adresą, pvz.: Vilnius, Girulių g..

Šis registracijos adresas suteikia:

 • Nemokamas popierinio sutikimo pristatymas paštu

  Šiam adresui išduotą popierinį sutikimą atsiųsime į Jūsų biurą ar namus be papildomo mokesčio. Po užsakymo patvirtinimo individualiai suderinsime, kaip gausite sutikimą.

 • Registruotų laiškų Jūsų įmonei administravimas

  Šiuo adresu iš viso nepriimame laiškų, paštas juos grąžins siuntėjui. Jei norite, kad priimtume Jūsų laiškus, prašome pasirinkti kitą adresą, pvz.: Vilnius, Girulių g..

 • Patalpos nuomai: Kaunas, Gedimino g.

  Įregistravę savo įmonės buveinę šiose patalpose, galėsite jas išsinuomoti. Pasirašome nuomos sutartį periodui nuo 1 mėnesio iki 10 metų, įregistruojame nuomos sutartį Registrų centre. Kaina mėnesiui: nuo 100€.

  Kaip suteikiame registracijos adresą?

  1. Apmokate užsakymą

  Įvedate savo įmonės pavadinimą ir apmokate išankstinę sąskaitą per Kasa.lt pasirinkę savo banką arba grynais. Per 5 min. Kasa.lt įskaito mokėjimą ir atsiunčia patalpų duomenis el. paštu.

  2. Užpildote JAR-1 formą

  Suvedate mūsų atsiųstus duomenis į Registrų centro JAR-1 arba JAR-1E formą. Jei keičiate senos įmonės buveinės adresą, atsiunčiame dokumentų pildymo instrukciją ir akcininko sprendimo šabloną.

  3. Pasirašome sutikimą

  Pasirašome sutikimą registruoti Jūsų įmonės buveinę mūsų patalpose. El. sutikimą iš karto matote Registrų centre. Popierinį sutikimą atsiimate mūsų biure ir pridedate prie JAR-1 formos.