Buveinės adreso suteikimas Klaipėda, Taikos pr.
 • Centre, prie „Vėtrungės“
 • Gyvenamoji patalpa (butas)
 • Pasirašome per 2 valandas
  (I - V 9:00 - 17:00)
Apmokėkite dabar ir sutikimą gausite
rytoj iki 11:00

Kaina ir užsakymas

5 metams – 200,00 € be PVM (40,00 €/m.)

Nepriimame. Ši patalpa neturi ir neturės pašto dėžutės. Jei ateityje Jums gali prireikti laiškų priėmimo buveinės adresu, užsisakykite kitą adresą, pvz.: Vilnius, Girulių g..

Jei reikia popierinio sutikimo, užsisakykite kitą adresą Klaipėdoje.

Šis registracijos adresas suteikia:

 • Nemokamas popierinio sutikimo pristatymas paštu

  Šiam adresui iš viso neišduodame popierinio sutikimo. Jei reikia popierinio sutikimo, užsisakykite kitą adresą: Vilnius, Girulių g..

 • Registruotų laiškų Jūsų įmonei administravimas

  Šiuo adresu iš viso nepriimame laiškų, paštas juos grąžins siuntėjui. Jei norite, kad priimtume Jūsų laiškus, prašome pasirinkti kitą adresą, pvz.: Vilnius, Girulių g..

 • Kaip suteikiame registracijos adresą?

  1. Apmokate užsakymą

  Įvedate savo įmonės pavadinimą ir apmokate išankstinę sąskaitą per Kasa.lt pasirinkę savo banką arba grynais. Per 5 min. Kasa.lt įskaito mokėjimą ir atsiunčia patalpų duomenis el. paštu.

  2. Užpildote JAR-1 formą

  Suvedate mūsų atsiųstus duomenis į Registrų centro JAR-1 arba JAR-1E formą. Jei keičiate senos įmonės buveinės adresą, atsiunčiame dokumentų pildymo instrukciją ir akcininko sprendimo šabloną.

  3. Pasirašome sutikimą

  Pasirašome sutikimą registruoti Jūsų įmonės buveinę mūsų patalpose. El. sutikimą iš karto matote Registrų centre. Popierinį sutikimą atsiimate mūsų biure ir pridedate prie JAR-1 formos.