Juridinio adreso suteikimas Pagėgių r., Vydutaičiai
 • Kaimas Tauragės apskrityje
 • Pramonės paskirties pastatas
 • Pasirašome per 15 minučių
  (I - V 9:00 - 17:00)
Apmokėkite dabar ir sutikimą gausite
rytoj iki 9:15

Kaina ir užsakymas

Nepriimame. Ši patalpa neturi ir neturės pašto dėžutės. Jei ateityje Jums gali prireikti laiškų priėmimo buveinės adresu, užsisakykite kitą adresą, pvz.: Vilnius, Girulių g..

Šis registracijos adresas suteikia:

 • Nemokamas popierinio sutikimo pristatymas paštu

  Šiam adresui išduotą popierinį sutikimą atsiųsime į Jūsų biurą ar namus be papildomo mokesčio. Po užsakymo patvirtinimo individualiai suderinsime, kaip gausite sutikimą.

 • Patalpos nuomai: Pagėgių r., Vydutaičiai

  Įregistravę savo įmonės buveinę šiose patalpose, galėsite jas išsinuomoti. Pasirašome nuomos sutartį periodui nuo 1 mėnesio iki 10 metų, įregistruojame nuomos sutartį Registrų centre. Kaina mėnesiui: nuo 15,00€.

  Kaip suteikiame registracijos adresą?

  1. Apmokate užsakymą

  Įvedate savo įmonės pavadinimą ir apmokate išankstinę sąskaitą savitarnos sistemoje Kasa.lt pasirinkę savo banką arba grynais. Per 5 min. Kasa.lt įskaito mokėjimą ir pateikia patalpų duomenis savitarnos sistemoje.

  2. Užpildote JAR-1 formą

  Suvedate patalpų duomenis į Registrų centro formą JAR-1. Jei keičiate senos įmonės buveinės adresą, atsiunčiame dokumentų pildymo instrukciją ir akcininko sprendimo šabloną.

  3. Pasirašome sutikimą

  Pasirašome sutikimą registruoti Jūsų įmonės buveinę mūsų patalpose. El. sutikimą iš karto matote Registrų centre. Popierinį sutikimą išsiunčiame paštu arba atsiimate mūsų biure ir pateikiate Registrų centrui.