Buveinės adreso suteikimas Trakų r., Miškiniai
 • Kaimas Vilniaus apskrityje
 • Pramonės paskirties pastatas
 • Pasirašome per 8 valandas
  (I - V 9:00 - 17:00)
Apmokėkite dabar ir sutikimą gausite
rytoj iki 17:00

Kaina ir užsakymas

5 metams – 200,00 € be PVM (40,00 €/m.)

Jei reikia popierinio sutikimo, užsisakykite kitą adresą Kaime.

Šis registracijos adresas suteikia:

 • Nemokamas popierinio sutikimo pristatymas paštu

  Šiam adresui iš viso neišduodame popierinio sutikimo. Jei reikia popierinio sutikimo, užsisakykite kitą adresą: Vilnius, Girulių g..

 • Registruotų laiškų Jūsų įmonei administravimas

  Užsisakius laiškų priėmimo paslaugą, paštininkas paliks pranešimą, kad laišką atsiimtumėte pašte patys. Jei norite registruotus laiškus atsiimti mūsų biure, o ne pašte, prašome pasirinkti kitą adresą, pvz.: Vilnius, J. Savickio g..

 • Patalpos nuomai: Trakų r., Miškiniai

  Įregistravę savo įmonės buveinę šiose patalpose, galėsite jas išsinuomoti. Pasirašome nuomos sutartį periodui nuo 1 mėnesio iki 10 metų, įregistruojame nuomos sutartį Registrų centre. Kaina mėnesiui: nuo 50€.

  Kaip suteikiame registracijos adresą?

  1. Apmokate užsakymą

  Įvedate savo įmonės pavadinimą ir apmokate išankstinę sąskaitą per Kasa.lt pasirinkę savo banką arba grynais. Per 5 min. Kasa.lt įskaito mokėjimą ir atsiunčia patalpų duomenis el. paštu.

  2. Užpildote JAR-1 formą

  Suvedate mūsų atsiųstus duomenis į Registrų centro JAR-1 arba JAR-1E formą. Jei keičiate senos įmonės buveinės adresą, atsiunčiame dokumentų pildymo instrukciją ir akcininko sprendimo šabloną.

  3. Pasirašome sutikimą

  Pasirašome sutikimą registruoti Jūsų įmonės buveinę mūsų patalpose. El. sutikimą iš karto matote Registrų centre. Popierinį sutikimą atsiimate mūsų biure ir pridedate prie JAR-1 formos.