Buveinės adresas Vilnius, Laisvės pr.
 • Viršuliškėse, Spaudos rūmai
 • Komercinės paskirties patalpa
 • Pasirašome per 6 valandas
  (I - V 9:00 - 16:00)
Apmokėkite dabar ir sutikimą gausite
rytoj iki 15:00

Kaina ir užsakymas

1 metams – 40,00 € be PVM

Daugiau kaip 10% klientų skundėsi, kad šiuo adresu negavo jiems adresuotų laiškų. Jei laukiate svarbių laiškų, patariame rinktis kitą adresą su patikimesne pašto dėžute, pvz.: Vilnius, Girulių g..

Priimame neregistruotą korespondenciją ir siunčiame pranešimą el. paštu, kad atsiimtumėte

Šis registracijos adresas suteikia:

 • Nemokamas popierinio sutikimo pristatymas paštu

  Šiam adresui išduotą popierinį sutikimą galite atsiimti tik mūsų biure. Jei norite gauti sutikimą paštu, prašome pasirinkti kitą adresą, pvz.: Vilnius, Girulių g..

 • Registruotų laiškų Jūsų įmonei administravimas

  Užsisakius laiškų priėmimo paslaugą, paštininkas paliks pranešimą, kad laišką atsiimtumėte pašte patys. Jei norite registruotus laiškus atsiimti mūsų biure, o ne pašte, prašome pasirinkti kitą adresą, pvz.: Vilnius, J. Savickio g..

 • Kaip suteikiame registracijos adresą?

  1. Apmokate užsakymą

  Įvedate savo įmonės pavadinimą ir apmokate išankstinę sąskaitą per Kasa.lt pasirinkę savo banką arba grynais. Per 5 min. Kasa.lt įskaito mokėjimą ir atsiunčia patalpų duomenis el. paštu.

  2. Užpildote JAR-1 formą

  Suvedate mūsų atsiųstus duomenis į Registrų centro JAR-1 arba JAR-1E formą. Jei keičiate senos įmonės buveinės adresą, atsiunčiame dokumentų pildymo instrukciją ir akcininko sprendimo šabloną.

  3. Pasirašome sutikimą

  Pasirašome sutikimą registruoti Jūsų įmonės buveinę mūsų patalpose. El. sutikimą iš karto matote Registrų centre. Popierinį sutikimą atsiimate mūsų biure ir pridedate prie JAR-1 formos.