Patalpų savininkas pasirašo Registrų centro savitarnos sistemoje suformuotą dokumentą „Sutikimas suteikti patalpas juridinio asmens buveinei“ per adreso sąlygose nustatytą laikotarpį, skaičiuojant nuo kliento pranešimo momento. Šis periodas yra skelbiamas viešame adreso užsakymo puslapyje. Skirtingiems adresams jis svyruoja nuo 15 minučių iki 2 darbo dienų. Paskubinti pasirašymo proceso negalime, todėl skubėdami iš karto rinkitės tokį adresą, kurio maksimalus pasirašymo laikas Jums yra priimtinas.

Kai klientas užpildo dokumentus Registrų centro savitarnos sistemoje ir mato, kad dokumentas „Sutikimas suteikti patalpas juridinio asmens buveinei“ yra nepasirašytas (žr. žemiau), jis turi prisijungti prie Kasos savitarnos sistemos ir paslaugos valdymo puslapyje paspausti mygtuką, kad jau laukia parašo. Sutikimas pasirašomas el. parašu tik po to, kai Registrų centras suformuoja šį dokumentą ir kai klientas mums apie tai praneša.

Sutikimas suteikti patalpas juridinio asmens buveinei Nepasirašytas

Jei jau praėjo prie adreso skelbiamas laiko tarpas, o dokumentas yra vis dar nepasirašytas, susisiekite su mumis telefonu. Tikriausiai iškilo kažkokių techninių problemų su Jūsų pateiktais dokumentais.